Wymiana instalacji hydraulicznej

Wymiana wiekowej instalacji wodno-kanalizacyjnej może być koniecznością. Stare rury mogą rdzewieć, co jest bezpośrednią przyczyną powstawania nieszczelności. Zbyt późna reakcja grozi zalaniem mieszkania oraz sąsiadów.

Wymiana przestarzałej instalacji wodociągowejimage-body-2

W przypadku instalacji wodnej, stare rury mogą negatywnie wpływać na jakość wypływającej z kranu wody. Potrzeba wymiany może dotyczyć także rur znajdujących się poza mieszkaniem, a w przypadku domu – całości instalacji aż do przyłącza wodociągowego. Niewielkie uszkodzenia mogą być przez lata niezauważone (np. niewielkie kapanie wody), jednak taki wyciek w dłuższej perspektywie czasu to dodatkowy poważny wydatek w rachunkach za wodę, z którego nie zdajemy sobie sprawy.

Wymiana sprzętów

Istnieje możliwość wymiany dowolnych sprzętów podłączonych do instalacji wodociągowej. Mogą to być zlewy, umywalki, wanny, brodziki, bidety, muszle klozetowe, prysznic oraz inne elementy wyposażenia. Modernizacja pozwala na większy komfort użytkowania i mniejszą awaryjność. W przypadku kranów montaż perlatorów zapewnia niższe zużycie wody.

Skontaktuj się z nami. Działamy na terenie ośrodków: Gdańsk Zaspa, Gdynia i Wrzeszcz.

Dodaj komentarz